Kansli & styrelse

Generalsekreterare
Bengt Sandström
E-post: bengt.sandstrom@forsvarsutbildarna.se
Telefon: 08-587 742 01
Mobil: 070-518 84 22

utbildningsavdelningen

Utbildningschef
Anders Gustafsson
E-post: anders.gustafsson@forsvarsutbildarna.se
Telefon: 08-587 742 04
Mobil: 070-353 30 76

Utbildningsledare sjukvård
Per Spjut
E-post: per.spjut@forsvarsutbildarna.se
Telefon: 08-587 742 13
Mobil: 070-300 71 91

Utbildningshandläggare
Renée Björnö
E-post: renee.bjorno@forsvarsutbildarna.se
Telefon: 08-587 742 20

Utbildningsledare ungdom
Björn Svensson
E-post: bjorn.svensson@forsvarsutbildarna.se
Mobil: 070-670 07 25

Utbildningsledare region syd
Ulf Hammarlund
E-post: ulf.hammarlund@forsvarsutbildarna.se
Telefon: 08-587 742 15
Mobil: 070-593 37 27

Utbildningsledare region mitt
Hans Klingvall
E-post: hans.klingvall@forsvarsutbildarna.se
Telefon: 08-587 742 16
Mobil: 070-309 34 57

Utbildningsledare region norr
Olle Svensson
E-post: olle.svensson@forsvarsutbildarna.se
Telefon: 08-587 742 14
Mobil: 070-327 73 95

kommunikationsavdelningen

Kommunikationschef
Kristoffer Bäckström
E-post: kristoffer.backstrom@forsvarsutbildarna.se
Telefon: 08-587 742 03
Mobil: 070-216 46 74

Kommunikatör
Anna Karlsson
E-post: anna.karlsson@forsvarsutbildarna.se
Telefon: 08-587 742 07

Samordnare krisberedskap
Anna Torndahl
E-post: anna.torndahl@forsvarsutbildarna.se
Telefon: 08-587 742 17
Mobil: 072-557 27 78

administrativa avdelningen

Administrativ chef
Ann Lindberg
E-post: ann.lindberg@forsvarsutbildarna.se
Telefon: 08-587 742 10
Mobil: 0702-78 71 50

Redovisningsansvarig
Mikael Rye-Danjelsen
E-post: mikael.rye-danjelsen@forsvarsutbildarna.se
Telefon: 08-587 742 08

Ekonomihandläggare
Pia Lindén
E-post: pia.linden@forsvarsutbildarna.se
Telefon: 08-587 742 11

Administrativ handläggare
Kaliopi Panayotidis
E-post: kaliopi.panayotidis@forsvarsutbildarna.se
Telefon: 08-587 742 09

Administrativ handläggare
Anki Köhler
E-post: anki.kohler@forsvarsutbildarna.se
Telefon: 08-587 742 06

Den här webbplatsen använder cookies för att förbättra användarupplevelsen. Mer om webbplatsen.