Loga FU Vnn för nätet doc

 

 

Ledning

   

2017-04-01

  Befattning Namn E-post Tfn
  Expedition       
  Förbundssekreterare Irene Jonsson infoVnn@forsvarsutbildarna.se 070-313 55 60
    Huljen 208    
    860 13 Stöde    
         
  Förbundsledning      
  Förbundsordförande Gunnar Holmgren gunnar.holmgren@lansstyrelsen.se 0611-349000
  V förbundsordförande Arne Engholm arne.engholm@comhem.se 076-836 44 50
         
  Förbundsstyrelse      
  Styrelseordförande Anders Vikdahl anders.vikdahl@teliasonera.com 070-558 80 49
  Förbundskassör Sven-Åke Nordlund sven-ake.nordlund@telia.com 070-306 23 10
  Förbundssekreterare Irene Jonsson irenejonsson@telia.com 070-313 55 60
  Ledamot  V styrelseordf          Sonja Sandberg sonja.h.sandberg@telia.com 072-173 37 23
  Ledamot  Utbildningsledare  Bertil Edfors berra8@spray.se 073-026 14 28
  Ledamot  Utbildningsledare ungdom         Bengt A Andersson bengt.anders.andersson@gmail.com 070-314 53 36
  Försvarsinfo/rekr   Magnus Lundberg blykula@gmail.com 070-272 07 04
 

Sjukvårdsansvarig/Avtalssamordnare                           

Sonja Sandberg sonja.h.sandberg@telia.com 072-173 37 23
  Ersättare Birger Bylund jvo1950@hotmail.com 070-536 47 52
  Rekrytering Anna Arvidson annaarvidson@glocalnet.net 070-393 17 22
  Till styrelsen adjungerade      
  Bitr förbundssekreterare Vakant    
  Bitr utbildningsledare Anders Andersson anders_a51@hotmail.com 070-312 42 17
  Representant VNG Håkan Nilsson hakan.a.nilsson@mil.se 070-630 96 79
  Webbansvarig Stephanie Westerlund stephanie.westerlund95@gmail.com 072-524 40 55
  Trainee Vakant    
  Revisorer      
  Revisor Sonja Hedenberg sonja.hedenberg@telia.com 070-283 26 17
  Revisor Gunilla Englund hov552227@msn.com 070-515 64 54
  Valberedning      
  Valberedningens ordf Håkan Staaf hakan.staaf@forsvarsutbildarna.se

070-312 32 91

  Ungdomsledare      
  Sundsvall Stephanie Vesterlund stephanie.westerlund95@gmail.com

072- 524 40 55

  Härnösand Catharina Nilsson cattisnilsson@hotmail.com 072- 22 81 855
  Örnsköldsvik Daniel Edin daniel-edin@hotmail.com 070- 209 97 50
  Örnsköldsvik Johan Andersson johan.z.andersson@gmail.com

070- 773 00 43

  Ånge Christian Edgren brandman956@hotmail.se 076- 799 99 67

 

Sidan publicerad/ändrad 2017-05-13 kl. 10:36 av Stephanie Westerlund.