Förbundsstyrelsen

 

E mail adress och namn lista för styrelsen för Skåne Försvarsutbildningsförbund inklusive revisorer och valberedning 2017-2018:

Uppdrag                                      Namn                                 E-mail


Förbundsordförande

Ola Fischer

olafischer@telia.com

Vice Förbundsordförande

Thommy Göransson thommmyojane@hotmail.com

FS ordförande

Bo Alfredsson

alfredsson1@hotmail.com

FS vice ordförande

Tomas Malm

tomasmalm@bredband.net

Förbundssekreterare

Kenneth Adler

kenneth.adler@forsvarsutbildarna.se

Förbundskassör

Mats Berg

mats.berg@dagstorp.se

Ledamot FS - Ordförande verksamhetskommittén

Tyronne Engström

tyronne.engstrom@gmail.com

Ledamot FS

Mats T Juhlin

viktorniklas@gmail.com​

Ledamot FS

Jesper Nilsson jespernilsson21@gmail.com

Ledamot FS

Ingela Skoog

ingelaskoog@hotmail.com
 

Ledamot FS

Thomas Pettersson Thomas.petterzzon@gmail.com

Godkänd revisor

Ted Bergquist

ted.bergquist@bli4u.se

Revisor

Sven-Ingvar Sigvardsson

sveningvar.sigvardsson@hotmail.com

Revisor

Jörgen Åmvall

amvalljorgen@gmail.com

Valberedning

Anders Levin

rappir@hotmail.com

Valberedning ordförande

Benny Klein

bennyklein@hotmail.com

Valberedning

Ingela Skoog

ingelaskoog@hotmail.com

Verksamhetschef Adj FS

Anders Lagerholm

anders.lagerholm@falsterbokursgard.com

Redovisningskonsult

Adj FS

Unn Hansson

unn.hansson@falsterbokursgard.com

Reg utbildningsledare

Adj FS

Ulf Hammarlund

ulf.hammarlund@forsvarsutbildarna.se

 

Projekt Nv Skåne

Adj FS

Björn Svensson

bjorn.svensson@forsvarsutbildarna.se

 

 

Sidan publicerad/ändrad 2017-03-21 kl. 10:01 av Kenneth Adler.