Kansliets Personal

BengtS
Bengt Sandström
Generalsekreterare

Telefon: 08-587 742 01
Mobil: 0705-18 84 22
E-post: bengt.sandstrom@forsvarsutbildarna.se

 

Utbildningsavdelningen

AndersGustafs
Anders Gustafsson
Utbildningschef
Telfon: 08-587 742 04
Mobil: 0703-53 30 76
E-post: anders.gustafsson@forsvarsutbildarna.se
liten_renee.jpg
Renée Björnö
Utbildningshandläggare
Telefon: 08-587 742 20
E-post: renee.bjorno@forsvarsutbildarna.se
Per S

Per Spjut
Utbildningsledare sjukvård

Telefon: 08-587 742 13
Mobil: 0703-00 71 91
E-post: per.spjut@forsvarsutbildarna.se

liten_ulf.jpg
Ulf Hammarlund
Utbildningsledare region syd
Telefon: 08-587 742 15
Mobil: 0705-93 37 27
E-post: ulf.hammarlund@forsvarsutbildarna.se
Hans K_liten
Hans Klingvall
Utbildningsledare region mitt
Telefon: 08-587 742 16
Mobil: 0703-09 34 57
E-post: hans.klingvall@forsvarsutbildarna.se

Ulf Kondradsson
Utbildningsledare region norr

Telefon: 08-587 742 14
Mobil: 0706-57 27 35
E-post: ulf.konradsson@forsvarsutbildarna.se

Olle s_liten

Olle Svensson
Utbildningsledare region norr

Mobil: 070-327 73 95
E-post: olle.svensson@forsvarsutbildarna.se

Björn S

Björn Svensson
Utbildningsledare ungdom

Telefon: 0706-70 07 25
E-post: bjorn.svensson@forsvarsutbildarna.se

 

Kommunikationsavdelningen

Kristoffer Bäckström
Kristoffer Bäckström
Avdelningschef för kommunikation och civila uppdrag
Telefon: 08-587 742 03
Mobil: 0702-16 46 74
E-post: kristoffer.backstrom@forsvarsutbildarna.se
liten_anna.jpg
Anna Karlsson
Kommunikatör
Telefon: 08-587 742 07
E-post: anna.karlsson@forsvarsutbildarna.se
Anna T

Anna Torndahl
Samordnare krisberedskap

Telefon: 08-587 742 17
Mobil: 0725-57 27 78
E-post: anna.torndahl@forsvarsutbildarna.se

 

Administrativa avdelningen

Ann_liten

Ann Lindberg
Administrativ chef

Telefon: 08-587 742 10
Mobil: 0702-78 71 50
E-post: ann.lindberg@forsvarsutbildarna.se

liten_mikael.jpg
Mikael Rye-Danjelsen
Redovisningsansvarig
Telefon: 08-587 742 08
E-post: mikael.rye-danjelsen@forsvarsutbildarna.se
liten_pia.jpg
Pia Lindén
Ekonomihandläggare
Telefon: 08-587 742 11
E-post: pia.linden@forsvarsutbildarna.se
Kaliopi

Kaliopi Panayotidis
Administrativ handläggare

Telefon: 08-587 742 09
Mobil: kaliopi.panayotidis@forsvarsutbildarna.se

Anki
Anki Köhler
Administrativ handläggare
Telefon: 08-587 742 06
E-post: anki.kohler@forsvarsutbildarna.se

 

Övrig personal

AndreasE



Andreas Edholm
VD, Camp Ånn
Telefon: 0702-09 02 31
E-post: andreas@campann.se
Webaster
Har ni frågor angående hemsidan kan ni kontakta info@forsvarsutbildarna.se
 


Särskilda befattningar

För Försvarsutbildarna och tillhörande organisationer:
 
Personuppgiftsansvarig
Ann Lindberg
Personuppgiftsombud
Bertil Garpland
Systemförvaltare/IT-ansvarig
Ann Lindberg/ Anki Köhler


 

Sidan publicerad/ändrad 2018-04-10 kl. 12:26 av Anna Karlsson.